fbpx

VATANDAŞLIK BAŞVURUSUNDA
GAYRİMENKUL DEĞERLEME 

Vatandaşlık başvurusundan önce gayrimenkulünüz için SPK lisanslı uzmanlardan değerleme raporu almanız gerektiğini unutmayın !

Türkiye’de bir gayrimenkul satın aldığınızda Türk vatandaşlığına
hak kazanabildiğinizi biliyor muydunuz?

 

En az 250.000 Dolar tutarında
bir gayrimenkul satın alın 

Üç yıl bu taşınmazı
satmayacağınızı taahhüt edin

Türk vatandaşlığına
hak kazanın!

Gayrimenkul Değerleme

Gayrimenkul değerleme raporu, vatandaşlık başvurusu aşamasında bir zorunluluktur. Vatandaşlık başvurusunda bulunurken ilgili resmî kurumlar, gayrimenkulün piyasa değerini gösteren SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanlarınca hazırlanmış gayrimenkul değerleme raporu talep etmektedir.

Gayrimenkul Türkiye’nin neresinde olursa olsun, Tapu Eksperi’nden SPK lisanslı uzmanlarca hazırlanmış gayrimenkul değerleme raporu satın alabilirsiniz.

Teklif Al

Gayrimenkulün tapu örneğini
göndererek hızlıca teklif al

Ödeme Yap

Teklif metnini onayla, havale veya
kredi kartıyla ödemeyi yap

Raporunu Al

Hazırlanan rapor ortalama üç gün
içinde gönderilsin

İLGİLİ BLOG İÇERİKLERİMİZ

Yabancı Yatırımcıya Türk Vatandaşlığı Edinme İmkânı

Türk Vatandaşlığı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik (“Yönetmelik”), 12.01.2017 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Böylece istisnai yöntemle Türk vatandaşlığının kazanılmasının kapsamı...

Gayrimenkul Satın Alarak Türk Vatandaşı Olmak

Bilindiği üzere, en az 250.000 Amerikan Doları (veya karşılığı döviz ya da karşılığı Türk Lirası) tutarında gayrimenkul satın alan ve bu gayrimenkulü üç yıl boyunca satmayacağını taahhüt ederek bu taahhüdü tapu kütüğüne şerh ettiren yabancılar, Türk vatandaşlığını...