Gayrimenkul sektöründe şeffaf ve güvenli bir dönem başlıyor.
Artık içiniz rahat olsun!

Sunduğumuz hizmet veya paketlerden size uygun olanı seçin. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından verilen danışmanlık hizmetlerinden kolay ve hızlı şekilde faydalanın.
Tapu işlemlerinizi güvenle yapın.

Kurumsal Üyelere Özel Kampanya

Kurumsal üyeler, aşağıdaki butonları kullanarak sosyal medya hesaplarında Tapu Eksperi’ni paylaşmaları durumunda  Tapu Eksperi’nin sunduğu hizmetlerden %15 indirimli olarak faydalanabilirler. Bu kampanya, 31 Aralık 2017 tarihine kadar sipariş edilen hizmetler bakımından geçerli olup bu tarihte son bulacaktır.

 

Paketler

- %15

Durum Tespit Raporu

*450 TL + KDV

‘den başlayan fiyatlar

Detay
 
- %15

Ekspertiz Raporu

 

Detay
 

* Belediye harç bedelleri fiyata dahil değildir. Belediye harçları, gayrimenkulün niteliğine ve bağlı bulunduğu belediyeye göre değişiklik göstermektedir.

Hizmetler

- %15
- %15
- %15

* Belediye harç bedelleri fiyata dahil değildir. Belediye harçları, gayrimenkulün niteliğine ve bağlı bulunduğu belediyeye göre değişiklik göstermektedir.

Blog

Emlak Ekspertiz Raporundaki Değer Kavramları

Emlak Değerleme (ekspertiz) raporları içindeki değer kavramları genellikle tam olarak anlaşılamamakta ve sıklıkla birbiri ile karıştırılmaktadır. Değerlemenin alt kavramlarına geçmeden önce “Değer” ve  “Değerleme” kavramının [...]

Müşteri Yorumları

Bir süredir kiracısı olduğum daireyi satın almaya karar vermiştim. Bu sırada bir emlak danışmanının tavsiyesiyle tapueksperi.com’la tanıştım. Dairenin değerinden emin olduğum için yalnızca herhangi bir hukuki sorunla karşılaşmayacağımdan emin olmak istiyordum. Tapueksperi.com’da tam bunun için Durum Tespit Raporu sunuluyordu, bu raporu satın aldım. Kısa sürede raporu bana gönderdiler. Evle ilgili herhangi bir sıkıntı yoktu, gönül rahatlığıyla evimin tapusunu devraldım.

Mürsel Şimşek, Öğretmen / Çorum
Tapueksperi.com müşterilerimizin yaşadığı fiyat karmaşasının ve olası sorunların önüne geçiyor. Tapu Eksperi sayesinde hem biz portföyümüze alacağımız gayrimenkuller için doğru fiyat tespiti yapıyoruz hem de  mülk sahiplerini bu fiyatlara ikna edebiliyoruz. Ayrıca, Satış sırasında alıcılara son dakika sürprizleri  yaşatmamak ve  güven kaybına uğramamak birincil önceliğimiz. Bu yüzden Remax  Adora Ailesi olarak  “Tapu Eksperi”  ile başlayan iş birliğimiz devam etmektedir.

Celal Çetin, Broker / Remax Adora/ Antalya
Satın almayı düşündüğüm gayrimenkulün pazarlık aşamasında  piyasa değerini netleştirmek için tapueksperi.com adresinden görüş raporu hizmetini satın aldım. Tapu dairesine gitmeden önce de söz konusu gayrimenkulün resmi evrakları ve yasallığı ile ilgili bir problem oluşma ihtimaline karşı ekspertiz talebinde bulunduk ve doğru bir değerleme sonucunda güvenli bir yatırım yapmış olduk. Bu satın alma sürecindeki bize verdikleri hızlı servislerinden dolayı Tapu Eksperi’ne  teşekkür ederim .

Fırat Demircioğlu, İş Adamı / İstanbul
Gayrimenkulümü satışa sunarken, alıcıların bazı sorularına maruz kalıyordum. Gayrimenkulün  iskanının olduğunu,  ipotek, beyan, şerh gibi kısıtlamaların olmadığını  ve gayrimenkulümü piyasa değerinde satışa sunduğumu ispat etmek için ekspertiz raporu hazırlatmaya karar verdim. Tapueksperi.com aracılığıyla SPK lisanslı eksperler kısa bir süre içinde gayrimenkulümü değerledi. Böylelikle alıcı adaylarının aklındaki soru işaretlerini giderdim.

 

Yeliz Türker, Mülk Sahibi / Ankara