Burdur’da GAYRİMENKUL DEĞERLEME (EKSPERTİZ) HİZMETİ

Burdur ilinde lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından verilen ekspertiz raporu hizmetinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanın, tapu işlemlerinizi güvenle yapın!

Gayrimenkul Değerleme hizmetleri verdiğimiz Burdur ilinde, gayrimenkul hareketlerinin bölgelere göre dağılımı ve ildeki emlak piyasası ile konut satışlarını inceliyoruz.

Yaşam kalitesi, iklimi, doğası, sosyal yaşam alanları ve sunduğu imkanlarla Burdur her yıl gelişmeye devam ederken konut talebi her geçen gün artan kentlerde olduğu gibi Burdur emlak piyasası da ivme kazanmaya devam etmektedir.

Burdur’da Emlak Piyasası

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur, Göller Yöresi’nde konumlanması, tarihi ve doğal güzellikleriyle önemli iş ve yaşam yerlerinden biri olmuştur.

Tarım ve ticaret  merkezlerinden biri olan Burdur’da, merkezinin yanısıra emlak piyasasının geliştiği büyük belde ilçeleri de bulunmaktadır. Bucak, Yeşilova, Gölhisar, Çavdır, Tefenni, Karamanlı, Ağlasun, Çeltikçi, Altınyayla ve Kemer gibi ilçeleri de içinde barındıran il, emlak piyasasının giderek canlandığı şehirlerden biridir. 

Akdeniz Bölgesi’nin yükselen şehirlerinden olan Burdur ili içerisinde son yıllarda oldukça artan projeler emlak sektörü açısından da ilin popülerliğini gün geçtikçe artırmaktadır.

Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Raporu Burdur

Tarım faaliyetlerinin ön plana çıktığı Burdur’da arazi ve konut değerlemesi ağırlık kazanmaktadır. Burdur ili genelinde ticari projelerden bireysel ev satışlarına kadar gayrimenkul sektörü hareketlilik kazanırken, hemen hemen her mahallede bir emlak ya da arazi satışının olduğu gözlenmiştir. 

Tarımın yanısıra son yıllarda mermer ve doğal taş sektöründe atılımların olduğu Burdur’da bu alanda faaliyet gösteren imalathane ve fabrikalar kuruluyor. Ticaret alanlarıyla beraber bölgede gayrimenkul sektörü de büyümeye devam etmektedir. Burdur’da yapılan toplam konut ve arazi satışlarının büyük bir kısmında ekspertiz hizmetinin alınmadığı tahmin edilmektedir. Yasal durumu incelenmeden ve risklere açık olarak güncel piyasa değeri belirlenmeden yapılan bu konut satışları sebebiyle yaşanan hak ve maddi kayıplarının önüne geçmek adına Burdur’daki gayrimenkul alıcıları bir gayrimenkul değerleme hizmeti alabilir.

Burdur’daki arsa, iş yeri, lüks konut ve otel gibi gayrimenkullerin yasal durumundan veya fiyatından emin olmak için emlak ekspertiz hizmeti alın.