Düzce’de GAYRİMENKUL DEĞERLEME (EKSPERTİZ) HİZMETİ

Düzce ilinde lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından verilen ekspertiz raporu hizmetinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanın, tapu işlemlerinizi güvenle yapın!

Gayrimenkul Değerleme hizmetleri verdiğimiz Düzce ilinde, gayrimenkul hareketlerinin bölgelere göre dağılımı ve ildeki emlak piyasası ile konut satışlarını inceliyoruz.

Yaşam kalitesi, iklimi, doğası, sosyal yaşam alanları ve sunduğu büyükşehir imkanları ile Düzce her yıl göç almaya ve genişlemeye devam ederken konut  talebi her geçen gün artan kentlerde olduğu gibi Düzce emlak piyasası da ivme kazanmaya devam etmektedir.

Düzce’de Emlak Piyasası

Düzce şehri adından da anlaşıldığı üzere düz bir ova üzerine kurulmuş birinci sınıf tarım arazilerine sahip, bütün Anadolu’yu büyük merkezlere bağlayan önemli bir şehirdir.

Ticaret, sanayi ve ulaşım merkezlerinden biri olan Düzce, tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Merkezinin yanı sıra Akçakoca, Çilimli, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca gibi büyük belde ilçelerini de içinde barındıran il, emlak piyasasının hızla canlandığı şehirlerden biri olmuştur. 

 Batı Karadeniz bölgesinin yükselen şehirlerinden olan Düzce ili içerisinde son yıllarda oldukça artan projeler emlak sektörü açısından ilin popülerliğini gün geçtikçe artırmaktadır.

Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Raporu Düzce

İstanbul ve Ankara gibi iki büyük metropol şehri arasındaki Türkiye’nin uluslararası ulaşım ağı olan D100 Karayolu üzerinde yerleşmiş olan ilde iş yeri ve konut değerlemesi ağırlık kazanmaktadır. Düzce ili genelinde ticari projelerden bireysel ev satışlarına kadar gayrimenkul sektörü hareketlilik kazanırken, hemen hemen her mahallede bir emlak ya da iş yeri satışının olduğu gözlenmiştir. 

Ulaşım açısından büyük bir ağa sahip olan Düzce’de, karayolu üzerinde faaliyet gösteren çok sayıda imalathane ve fabrika yer alıyor. Ticaret alanlarının yanı sıra bölgede deprem sonrası inşa edilmiş depreme dayanıklı konutlar ile gayrimenkul sektörü büyümeye devam etmektedir. Düzce’de yapılan toplam konut ve iş yeri satışlarının büyük bir kısmında ekspertiz hizmetinin alınmadığı tahmin edilmektedir. Yasal durumu incelenmeden ve risklere açık olarak güncel piyasa değeri belirlenmeden yapılan bu konut satışları sebebiyle yaşanan hak ve maddi kayıplarının önüne geçmek adına Düzce’deki gayrimenkul alıcıları bir gayrimenkul değerleme hizmeti alabilir.

Düzce’deki arsa, iş yeri, lüks konut ve otel gibi gayrimenkullerin yasal durumundan veya fiyatından emin olmak için emlak ekspertiz hizmeti alın.