Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Almalarının Avantajı
Gayrimenkul değerleme hizmetlerini danışmanların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli paketler halinde sunan Tapu Eksperi, emlak danışmanlarının gayrimenkul ekspertiz hizmetlerini kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilmesini sağlıyor. Gayrimenkul danışmanları, gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncuları arasındadır. Bu zor mesleği layıkıyla yapan profesyonel emlak danışmanları, hem gayrimenkul sektörünün gelişmesine katkı sunmakta hem de müşterilerinin doğru karar verebilmelerini sağlamaktadır. Gayrimenkul değerleme hizmetlerinin de bugün daha çok kişi tarafından talep edilmesi yine emlak danışmanları sayesindedir. Tapu Eksperi, profesyonel emlak danışmanlarına yönelik sunduğu çeşitli iş birliği imkanlarıyla gayrimenkul değerleme hizmetlerinin yaygın hale gelmesine, böylelikle sektörde güvenin tesis edilmesine ve gayrimenkul işlemlerinden doğan uyuşmazlıkların azalmasına katkı sunmayı amaçlamaktadır. Peki, emlak danışmanı olarak müşterileriniz için aldığınız veya müşterilerinize yönlendirdiğiniz bir gayrimenkul değerleme hizmeti size ne gibi faydalar sağlayabilir? 

1) Riskleri Önceden Saptayabilme

Pazarladığınız gayrimenkulle ilgili riskleri zamanında öğrenmek için Tapu Eksperi’yle çalışabilirsiniz. Tapu Eksperi’yle çalışarak taşınmazın tapu kaydı üzerindeki takyidatları, projesiyle uyumlu olup olmadığı, gayrimenkulün projedeki numaratajı ile uyumlu olup olmadığı gibi konular hakkında tüm bilgileri öğrenebilir, taşınmazın krediye uygunluğunu da böylelikle tespit edebilirsiniz. 

2) Mülk Sahibini Piyasa Değeri Konusunda İkna Aşamasında

Tapu Eksperi’nden alacağınız ekspertiz raporuyla gayrimenkulün gerçek piyasa değerini belgeleyebilir ve bu fiyat üzerinden gayrimenkulü daha hızlı satabilirsiniz. Portföyünüzdeki bir gayrimenkulün piyasa satış fiyatı konusunda mal sahibini fiyat konusunda ikna etmek bazı hallerde sorun olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Tapu Eksperi’nden temin edeceğiniz bir değerleme raporu, değeri etkileyen tüm hususları da irdeleyerek gayrimenkulün piyasa değerini objektif ve tarafsız bir bakış açısıyla ortaya koyar. Bu şekilde mülk sahiplerini gayrimenkulün piyasa değeri konusunda ikna edebilir. 

3) Satışı Kapatma Aşaması

Pazarlık aşamasında taraflar arasındaki son pazarlık görüşmelerine katkı sağlayabilir, satışı kolaylaştırabilirsiniz. Bitme aşamasına gelmiş satışlarınız için hızlıca sipariş verebileceğiniz raporlar, alıcı ve satıcı arasındaki nihai pazarlık görüşmelerini sonlandırmanıza yardımcı olacaktır. 

4) Fiyat Teyidi

Tarafların fiyat konusunda emin olmakta güçlük yaşadığı konuları gidermek için Tapu Eksperi’yle çalışabilirsiniz. Gayrimenkulün real pazar fiyatını etkileyen belirsizliklerin bulunması durumunda Tapu Eksperi’nden alacağınız bir gayrimenkul değerleme raporu, tarafların doğru karar vermelerini sağlar. 

Hemen Üye Olun ve Kazanmaya Başlayın!

Türkiye’nin tüm illerindeki gayrimenkuller için hızlı bir şekilde değerleme hizmet alabileceğiniz Tapu Eksperine, emlak danışmanlarına özel sayfamızdan hemen üye olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Herhangi bir sorunuz mu var?

Emlak danışmanlarının gayrimenkul değerlemeyle ilgili akıllarına takılan her türlü soruyu cevaplamayı amaçlıyoruz. Hemen bize ulaşın, size en kısa sürede geri dönelim.
Haberdar Olun!

Haberdar Olun!

En son güncel haberleri almak için mail listemize katılın

Teşekkürler Ederiz..