TÜRKİYE’DEKİ GAYRİMENKULLER İÇİN DEĞERLEME RAPORU

Türkiye’de gayrimenkul yatırımlarınız için riske girmeyin,

lisanslı gayrimenkul ekspertiz raporu alın!

.

Video İzle

YURT DIŞINDA YAŞAYAN TÜRKLER İÇİN

NEDEN EKSPERTİZ RAPORU ?

Yaşadığınız ülkede birikim yaptınız ve kendi ülkenizde yatırım yapmaya karar verdiniz. Fakat Türkiye’de gayrimenkul alırken birçok riskle karşılaşabilirsiniz. Peki Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmadan önce alacağınız lisanslı gayrimenkul ekspertiz raporunun sizi tüm risklerden koruyacağını biliyor muydunuz? Özellikle gelişmiş ülkelerde yaygın şekilde alınan ekspertiz hizmetinden siz de tüm Türkiye’de Tapu Eksperi ile hızlı bir şekilde faydalanabilir, tapu işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Ayrıca Türkiye’deki gayrimenkullerinizin satışı ve paylaşımı (boşanma, miras vb.) sırasında da bir değerleme raporu hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle gayrimenkulün gerçek satılabilir piyasa değeri tespit edilir ve zarar görmeniz engellenmiş olur. 

NASIL ÇALIŞIR?

Teklif Al

Gayrimenkulün tapu örneğini göndererek hızlıca teklif al

Ödeme Yap

Teklif metnini onayla, havale veya kredi kartıyla ödemeyi yap

Raporunu Al

Hazırlanan rapor ortalama üç gün içinde gönderilsin

Tapu Eksperi ile çalışmak, varsa soru ve önerileriniz için

İLGİLİ BLOG İÇERİKLERİMİZ

Gayrimenkul Miras Paylaşımı Nasıl Olur?

Gayrimenkul Miras Paylaşımı Nasıl Olur?

Gayrimenkul miras paylaşımı, özetle   miras bırakanın mal varlığında bulunan gayrimenkullerin mirasçılar arasında miras hukukuna göre paylaştırılmasıdır. Miras bırakanın ölümü ile varisleri kalan mirası bütün olarak kazanmaktadır; buna elbirliği ile mülkiyet hali adı...